קצת עלי

נעים להכיר, אריאל קרבץ

אריאל קרבץ, 41, נשוי +2, פסיכולוג מעל עשור, מתמחה בתחום הפסיכולוגיה החינוכית.
יליד ארגנטינה וחי בישראל מזה 13 שנים. בוגר תואר שני מאוניברסיטת ג'ון פ. קנדי, בואנוס איירס, ארגנטינה. 


ספורטאי לשעבר, מוזיקאי, חובב טכנולוגיה, קולנוע ושפות. עובד כפסיכולוג בשירות הציבורי, נותן מענה טיפולי ואבחוני במכונים פרטיים שונים ברחבי הארץ, יועץ ומרצה בנושאים הנוגעים להתפתחות הקוגניטיבית, חברתית, התנהגותית ונפשית של ילדים, מתבגרים ומשפחות. 
בעל ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות ובעלות צרכים מיוחדים, במסגרות לילדים ובני נוער הסובלים מפיגור שכלי קל עד בינוני רב-בעייתיים. 

אבחון, טיפול וייעוץ ניתנים בשלוש שפות: עברית, אנגלית וספרדית. אני מאמין כי לכל אדם בכל גיל יש הזכות לקבל סיוע וטיפול, בין אם בזמן משבר או על מנת לצמוח ולהתקדם באופן אישי. 
התאמת הגישה הטיפולית לצרכיו ורצונותיו האישיים של כל מטופל, מתבררת ונבנית בתהליך אינטראקטיבי המתווה את המשך הטיפול המטיב ביותר עבור המטופל. 

בעיניי, יש חשיבות רבה בקשר שנוצר בין המטפל למטופל ואני משתדל ליצור תקשורת "בגובה העיניים", בין אם המטופל בגיר או קטין, לעיתים באמצעות נושאים עדכניים התואמים את הגיל, כמו למשל: מוזיקה, משחקי מחשב וקונסולות, ספורט, תכניות טלוויזיה וכד'

מספרים עלי..

"פנינו לאריאל בעקבות המלצה של חברים מאחר ונתקלנו בקשיי תקשורת עם בננו המתבגר. פתאום נדמה היה שהוא "נעלם" לנו.

בננו נפגש עם אריאל מדי שבוע במשך כשנה וחצי ואף אנו נפגשנו עימו מספר פעמים לייעוץ והדרכה. השינוי היה כל כך משמעותי, ממש כמו שהבן חוזר הביתה פתאום.
ממליצים בחום."

נעמה ואיציק
ההורים של ר'

אנחנו התחלנו פרק ב' משותף יחד והרגשנו ששתי המשפחות שלנו מתערערות. הגענו לאריאל לייעוץ והדרכה וקיבלנו תמיכה הקשבה וכלים להתמודד עם המשפחה החדשה והלא רגילה שלנו. הכלים שרכשנו במפגשי הייעוץ עם אריאל משמשים אותנו עד היום. 

מירה וערן
ההורים של ג' ש' ב' ע' ו-א' :)

השתתפתי ברצף ההרצאות והסדנאות שהעביר אריאל לגננות וסייעות באיזור שלנו, אריאל העביר את הנושאים בצורה מקיפה, לעומק עם דוגמאות הסברים וסבלנות לשאלות שלנו, בחן ובחוש הומור. מחכה כבר להרצאה הבאה, אין סיכוי שאפספס אותה.

סימה הגננת