מעוניינים בהרצאה בתחום מסוים? סדנה למוזמנים בלבד?
רוצים להגיע להרצאה הקרובה שלי? כל הפרטים בדף זה.

סדנאות והרצאות

מתוך פוסט בדף הפייסבוק שלי:
 

השבוע היה לי הכבוד והעונג להעביר את החלק הראשון של ההרצאה על הילד המאתגר בגן בפני קבוצת גננות מקדימה צורן ואבן יהודה במסגרת השתלמותן בנושא. שמחתי להכיר קבוצה של נשות מקצוע חכמות, חמות ומשתפות פעולה. חלק ראשון זה של ההרצאה נסב סביב היבטים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים אצל ילדים המוגדרים כ"מאתגרים" במסגרת הגן.
תהליך בניית ההרצאה, איסוף וקריאת החומרים העיוניים וההרצאה עצמה חיברו אותי לתקופה שאני הייתי ילד בגן ויש לציין שאני לא הייתי ילד "פשוט". אני זוכר את התחושה של לא להיות מובן, ובמקביל את חוסר האונים של הגננת שלא מצליחה למשוך את תשומת לבי ולגרום לי לעשות את מה שהיא מבקשת. המפגש החוזר בין ההתנגדות שלי לציפיות הגננת, יצר בינינו מרחק וגרם לי לחוות אות ה כדמות מאיימת ש"קובעת עלי" במקום לראות בה דמות מרגיעה ומכילה.
היום, כבוגר וכאיש מקצוע אני מבין ויודע שההתמודדות עם ילדים מאתגרים בגן וגם בבית אפשרית עם שימוש בכלים הנכונים, בתגובות נכונות ובפתרון בעיות בצורה חכמה ותואמת ילד, כך שהחוויה שלו ושל שאר הילדים תהא חיובית ומעשירה.
מרגישים שאתם מתמודדים עם ילד מאתגר? זקוקים לייעוץ הדרכה והקניית כלים? -אתם מוזמנים לפנות אלי טלפונית או בכתב.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בין מגוון ההרצאות שאני מעביר:

תקשורת עם ילדים ונוער בעידן הדיגיטלי 

מה יש בווצאפ שהנוער כל כך מחובר אליו? האם חברים בפייסבוק הם חברים? כיצד הורים יכולים להשתמש בכלים אלו על מנת לתקשר טוב יותר עם ילדיהם, וכיצד אייקון אחד אומר כל כך הרבה מילים שלא נאמרו...

כתבות נוספות 

8 טיפים שיעזרו לכם להחזיר את הילדים ללימודים ואת החיים לשגרה

החזרה לבית הספר ולשגרה הוא מצב שיכול לגרום לתחושה של "עצב" ואי נוחות בהורים וילדים, מכיוון שהם צריכים להיפרד ולחדש כל אחד את האחריות שלו. עם זאת, בעזרת הגישה הנכונה אפשר להתגבר על המצב הזה עם חיוך על הפנים